Haber Detayı
07 Eylül 2017 - Perşembe 12:24 Bu haber 1894 kez okundu
 
“Hoşgeldin Bebek” Projesi Mutlu Ediyor
BEYŞEHİR - Beyşehir ilçesinde, Beyşehir Belediyesi tarafından bir süre önce uygulamaya konulan “Hoş geldin bebek” projesi, bebek sahibi olan ailelere çifte sevinç yaşatıyor.
Yaşam Haberi
“Hoşgeldin Bebek” Projesi Mutlu Ediyor

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’un talimatıyla başlayan proje kapsamında, Beyşehir Belediyesi görevlileri tarafından yeni doğan bebeklerin ailelerine üzerinde “ömrün uzun, bahtın güzel olsun” yazılı “hoş geldin bebek” paketleri hediye ediliyor.

       Yeni doğan bebeklerin çeşitli ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olan değişik malzemelerin yer aldığı hediye paketleri, yapılan ev ziyaretleri ile bebek sahibi ailelere teslim ediliyor.

       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, bir süre önce başlattıkları “hoş geldin bebek” uygulamasının devam ettiğini belirtti. Bu çerçevede, ilçe genelinde ikamet eden çok sayıda ailenin ziyaret edildiğini vurgulayan Özaltun,şunları kaydetti: “Yeni bebeği olan aileleri ziyaret edip onların mutluluklarını paylaşıyoruz. Kendilerine çeşitli hediyeler verip, bebeğiyle ilgili olarak “ömrü uzun, bahtı açık olsun” dileğinde bulunarak  tebrik ediyoruz.

       Ailelerimizin de uygulamayla bu ziyaretlerimizden oldukça  memnun kaldığına  tanıklık etmemiz ise  bizleri çok mutlu ediyor. Aynı uygulamayı, Belediyemizin çeşitli birimlerinde görev yapan Belediyemiz personeli için de gerçekleştiriyoruz. İlgili birim müdürü, birimindeki  yeni doğan bebeği olan personelinin ailesini evinde ziyaret ederek hediyesini takdim ediyor. İlçemizde hoş geldin bebek uygulaması bundan böyle de kesintisiz  olarak devam edecek. Çünkü, bu konuda ailelerimizden çok olumlu dönüşler alıyoruz.”

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: “Hoşgeldin, Bebek”, Projesi, Mutlu, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı