Haber Detayı
26 Mart 2024 - Salı 12:20 Bu haber 20854 kez okundu
 
Bayındır: “Eğer Atatürk Sağ Olsaydı, Sayın Cumhurbaşkanımın Alnından Öperdi”
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, “Eğer Atatürk sağ olsaydı, sayın cumhurbaşkanımın alnından öperdi” diye konuştu.
Siyaset Haberi
Bayındır: “Eğer Atatürk Sağ Olsaydı, Sayın Cumhurbaşkanımın Alnından Öperdi”

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, “Eğer Atatürk sağ olsaydı, sayın cumhurbaşkanımın alnından öperdi” diye konuştu.

Bayındır,  bir TV kanalında yayınlanan programda saflarına katıldığı ve aday gösterildiği siyasi parti olan AK Parti’nin Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için övgü dolu sözler sarf etti,

Bayındır, AK Parti’ye olan sevgisi ile ilgili olarak da partisine müracaat etmeden de bir gönül birliği  içerisinde olduğunu vurgularken, “İçtenlik, samimiyet, yürekten sevmek, yalandan değil… Hakikaten hissederek, hakikaten inanarak…”sözlerine yer verdi.

“BEYŞEHİR’İN HİZMETKARI OLMAKTAN GURUR DUYUYORUM”

Belediye Başkanı Adil Bayındır, programda, güneşin koşarak doğup büyüdüğü şehir olarak ifade ettiği Beyşehir’in hizmetkarı olmaktan duyduğu büyük gururu anlattı.

Beyşehir’e 4 dönemdir hizmet ettiğini anlatan ve bu bir çok başarı hikayesiyle geçen dönemde hiçbir zaman “ben” demediğini, hep “biz” dediğini ve bölgenin, Beyşehir’in birliğini savunduğunu vurgulayan Bayındır, “Aslolan geriye bıraktığınız iz, derler ya. Benim 4 saat kendime, 20 saat Beyşehir’edir. ‘Bir Adil vardı, geldi gitti, ama ömrünü şehrine feda etti’ diyerek anılmak istiyorum” diye konuştu.

“BEYŞEHİR GÖLÜ’NÜN ETRAFINI NAKIŞ NAKIŞ İŞLEMEK BOYNUMUN BORCU”

Bayındır, programda yeni dönemde Türkiye Yüzyılı belediyeciliği ile Beyşehir’i de buluşturmak istediğini ve yeniden göreve gelmesi halinde iktidarın gücüyle yapacağı hizmet ve hayata geçireceği projeler hakkında da bilgiler verirken, Beyşehir Gölü’ne ise ayrı bir parantez açarak, “Yeni dönemde Beyşehir Gölü’nün etrafını nakış nakış işlemek boynumuzun borcu” sözlerine yer verdi.

HEMŞEHRİ TOPLANTILARI VE MAHALLE BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Öte yandan, Cumhur İttifakı’nın 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Beyşehir Belediye Başkan adayı da olan Bayındır, saha çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Bayındır’a saha çalışmalarında AK Parti İlçe Başkanı Kahraman Şanal, MHP İlçe Başkanı İsmail Soydan, Cumhur İttifakının belediye meclis üyesi adayı olan isimler de eşlik ediyor.

HEM MERKEZDE, HEM DE DIŞ MAHALLELERDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Bayındır, bu kapsamda ilçe merkezindeki hemşehri toplantılarında Esentepe, Beytepe, Hacıakif, Bahçelievler, İçerişehir mahalleleri, dış mahalle buluşmaları çerçevesinde ise Şamlar, Bademli, Eğirler, Mesutlar, Karabayat, Başgöze mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Bayındır, mahallelerde buluştuğu vatandaşların taleplerini dinlerken yeni dönemde ilçeye kazandırmayı hedeflediği yeni yatırım ve projeler hakkında bilgiler verdi.

“BEYŞEHİR’İN YARINLARI İÇİN YOLLARDAYIZ, SİZLERLEYİZ”

Bayındır, Beyşehir’in ve hemşehrilerinin geleceği ve yarınları için haftalardır yollarda olduğunu ve ilçenin dört bir yanını beraberindeki ekibiyle karış karış gezdiklerini anlatarak, girmedikleri mahalle ve sokağın olmadığını, gittikleri her yerde vatandaşların kendilerine olan teveccüh ve ilgilerinin 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde sandığa yansımasını da dört gözle beklediklerini ifade ederek, “Hemşehrilerimizle aramızda kalpten kalbe bir yol var.  Beyşehir aşkı ile onlarla buluşmalarımıza devam ediyoruz. Bizleri her daim samimiyetle karşılayan, her zaman ailesi gibi görüp her daim desteklerini dile getiren hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Bayındır:, “Eğer, Atatürk, Sağ, Olsaydı,, Sayın, Cumhurbaşkanımın, Alnından, Öperdi”,
Yorumlar
Haber Yazılımı