Haber Detayı
13 Ocak 2022 - Perşembe 12:47 Bu haber 1359 kez okundu
 
Beyşehir’i Şehit Nazımbey Mesleki ve Teknik AnadoluTemsil Edecek
BEYŞEHİR - "Medeniyet Okulu" projesi kapsamında Beyşehir İlçesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı "Haydi Konuş Bakalım" Adlı Liseler Arası Münazara Yarışması sonuçlandı.
Eğitim-Kültür Haberi
Beyşehir’i Şehit Nazımbey Mesleki ve Teknik AnadoluTemsil Edecek

BEYŞEHİR - Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Medeniyet Okulu" projesi kapsamında Beyşehir İlçesi 2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı "Haydi Konuş Bakalım" Adlı Liseler Arası Münazara Yarışması projesi; Uzman Öğretmen Şakir Yılmaz koordinatörlüğünde ve jüri üyeleri Uzman öğretmen Ramazan Uzun, Tarih öğretmeni Mevlüt Kocagüzel ve Felsefe Öğretmeni Zeynep Yeşil tarafından başarıyla sonuçlandırıldı.

Münazara yarışmasına katılan öğrenciler; Doğanbey MTAL, Fethullah Bayır Fen Lisesi, Şehit Nazımbey MTAL, Seyfettin Süleyman Bey MTAL ve Şehit Türkan Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi okullarını başarıyla temsil etmişlerdir.

Final karşılaşmasında Şehit Türkan Tekin Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Şehit Nazımbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşı karşıya geldi. Son derece çekişmeli, keyifli ve renkli anlara sahne olan bir mücadelenin sonunda Şehit Nazımbey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yarışmayı kazanmış ve ilçemizi il genelinde yapılacak olan "Haydi Konuş Bakalım" adlı liseler arası münazara yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştır.

Yarışmanın sonunda ilçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ramazan Parlakkaya birinci ve ikinci olan takımlara madalya ve kupalarını vererek emeği geçen tüm okullara, öğretmenlere ve jüri üyelerine teşekkür etti.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir’i, Şehit, Nazımbey, Mesleki, ve, Teknik, AnadoluTemsil, Edecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı