Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:36 Bu haber 2484 kez okundu
 
AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nın dış mahalle ziyaretleri sürüyor
BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nın Beyşehir ilçesinde dış mahallelere yönelik ziyaretleri devam ediyor.
Siyaset Haberi
AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nın dış mahalle ziyaretleri sürüyor

BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nın Beyşehir ilçesinde dış mahallelere yönelik ziyaretleri devam ediyor.

AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin, beraberindeki  Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mızrak, yönetim kurulu üyeleri, partili belediye meclis üyeleriyle birlikte ilçeye bağlı Bayat, Bekdemir, Çivril, Karahisar, Çiçekler, Fasıllar, Hüseyinler, Yazyurdu, Gölkaşı, Akburun, Kuşluca ve Sadıkhacı mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Elkin, ziyaretlerde mahalle sakinleriyle biraraya gelerek sohbet etti, kendilerine aktarılan sorun ve taleplerle ilgili istişarelerde bulundu.

Elkin, ziyaretlere ilişkin yaptığı açıklamada, "Çalışma planımız doğrultusunda gerek merkez, gerekse dış mahallelerimizde hemşerilerimiz ile buluşmaya, hasbihal etmeye ve dertleşmeye devam ediyoruz. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da ifade ettiği gibi 'artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Ziyaretlerimizde bizleri sıcak bir şekilde karşılamaları, içten ve samimi muhabbetleri ve misafirperverlikleri dolayısıyla hemşerilerimize şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bir kez daha anladık ki, bizler gönül insanları ile yoğunlaşmış bir memleketin çocuklarıyız. Onun için de gönül teşkilatçılığı sloganı ile çıktığımız bu kutlu yolda durmadan, dinlenmeden, yorulmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: AK, Parti, Beyşehir, İlçe, Teşkilatı’nın, dış, mahalle, ziyaretleri, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı