Haber Detayı
17 Temmuz 2020 - Cuma 10:12 Bu haber 1771 kez okundu
 
Bakan Pakdemirli, TZOB üyeleriyle görüştü
BEYŞEHİR - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlık toplantı salonunda, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) üyeleriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi.
Ekonomi Haberi
Bakan Pakdemirli, TZOB üyeleriyle görüştü

BEYŞEHİR - Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, bakanlık toplantı salonunda, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) üyeleriyle video konferans yöntemiyle bir araya geldi. 

Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin koordinasyonuyla düzenlenen toplantıya Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, TZOB Yönetim Kurulu Başkanı Şemsi Bayraktar, Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, bakanlık bürokratları, TZOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ziraat Odası başkanları katıldı

 Tarım sektörü istişare ve değerlendirme toplantısı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin koordinasyonuyla düzenlendi. Toplantıya Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, bakanlık bürokratları, TZOB Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ziraat Odası başkanları katıldı.

Beyşehir Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ağralı'nın da katıldığı toplantıda TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ziraat Başkanları Bakan Pakdemirli’ye çiftçilerin bölgeler itibariyle karşılaştıkları ve ülke genelinde görülen sorunlarını ve taleplerini iletti, çözüm istedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Bakan, Pakdemirli,, TZOB, üyeleriyle, görüştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı