Haber Detayı
29 Mart 2017 - Çarşamba 11:10 Bu haber 1646 kez okundu
 
Başkan Özaltun: “Hizmette Hanımlarımızı da Unutmuyoruz”
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’e hizmet ederken hanımları da unutmadıklarını söyledi.
Siyaset Haberi
Başkan Özaltun: “Hizmette Hanımlarımızı da Unutmuyoruz”

BEYŞEHİR - AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Mehmet Akif Ersoy Parkı’nda düzenlenen üç aylar programına katılan Başkan Özaltun, idrak edilmeye başlanılacak mübarek üç ayların İslam alemine hayırlara vesile olması dileğinde bulundu.   Salonu  dolduran hanımlara hitaben bir konuşma yapan Özaltun, Beyşehir’de bugüne kadar sözünü verdikleri ne varsa bir bir yerine getirilmeye başlandığını söyledi. Bu hizmetleri yaparken Beyşehirli hanımları da unutmadıklarının altını çizen Özaltun, onlardan gelen talepleri de yerine getirmenin gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi. Bu taleplerden  bir tanesinin de Beyşehir’e bir hanımlar lokali ve şehir konağı kazandırılması olduğunu ifade eden Özaltun, Konya Büyükşehir Belediyesi’nin destek ve katkılarıyla bu yatırımın da tamamlanmak üzere olduğunu belirtti. Beyşehirli hanımların da artık bünyesinde ASEM ve  içerisinde yüzme havuzu, sauna ve fitness imkanları olan kendilerine özel bir mekanı olacağını dile getiren Özaltun, “İnşallah en kısa zamanda sizlerin hizmetine sunulacak.Hanımlar lokali sizlere hizmet vermek için artık gün sayıyor” dedi.
         
Konuşmasında, belediyecilikle ilgili çalışmalara değinen  ve son 3 yılda hayata geçirilen proje ve hizmetlere vurgu yapan Özaltun, geçmişte ilçeye hizmet eden birçok belediye başkanının hayalini kurduğu ama gerçekleştiremediği projeleri bu dönemde ilçeye kazandırdıklarını dile getirdi. Özaltun, konuşmasının sonunda ise 16 Nisan’da yapılacak halk oylamasına değindi. Özaltun, Beyşehirli hanımların da “evet” desteğiyle referandum sonrasında güçlü bir Türkiye yolunda hep birlikte yürümeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.
         
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Semra Acır ise,  konuşmasında, hanımlara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Bu programın, kadın kolları teşkilatı mensupları ile KOMEK öğretmenleri tarafından organize edildiğini vurgulayan Acır, buluşmalarına vesile olan mübarek üç ayların ise bir ağaca benzediğini belirterek, “Recep ayı o ağacın yaprakları olduğu günlerdir. Şaban ayı, o ağacın meyvelerinin vermeye başladığı zamandır. Ramazan ayı ise artık o meyvelerin olgunlaştığı bir zamandır. İnşallah rabbim hayırlısıyla üç ayları yaşamamızı ve bu meyveleri toplayan kullarından olmayı nasip etsin. Hepinizin üç aylarını kutluyorum” diye konuştu.
          
Programa katılan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gülay Samancı da, yaptığı konuşmasında Beyşehirli hanımlarla biraraya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, 16 Nisan’daki halk oylamasının Türkiye için önemine dikkat çekti. Samancı, konuşmasında, Beyşehir’den de çok güçlü bir “evet” desteği beklediklerini kaydetti. 

Kaynak: Editör: BGRT
Etiketler: Başkan, Özaltun:, “Hizmette, Hanımlarımızı, da, Unutmuyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı