Haber Detayı
31 Ocak 2020 - Cuma 10:58 Bu haber 2369 kez okundu
 
Beyşehir Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında yapılan müzakereler sonucunda Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır Toplu İş Sözleşmesini imzalandı.
Ekonomi Haberi
Beyşehir Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi imzalandı

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında yapılan müzakereler sonucunda Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır Toplu İş Sözleşmesini imzalandı.

Beyşehir Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında yapılan Toplu İş Sözleşmesinin imza töreni Beyşehir Belediyesinde Başkanımızın makamında yapıldı. Törende toplamda 43 kadrolu işçinin iş sözleşmesi imzalandı.
Sözleşmeye Belediye Başkanı Adil Bayındır, Türkiye İş Sendikası Genel Sekreteri Günay Demirtaş, Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral, Belediye İş Sendikası Baş Temsilcisi Durmuş Öncü ve Beyşehir Belediyesi Birim Müdürleri ile personelleri katıldı.

“Başardığımız Her Güzel Hizmet Sizindir” 

Başkan Bayındır, imza töreninde yaptığı konuşmada, belediyenin her biriminde çalışan personelin çok kıymetli ve değerli olduğunu ifade ederek şu açıklamalarda bulundu.

Bayındır: “Öncelikle sendikamız genel merkez yönetimi ve şube yönetim kurulu adına sevgi ve saygılarımı sunar, toplu iş sözleşmemizin 43 sürekli işçimize hayırlı olmasını dilerim. Belediyemizde işçi arkadaşımızla birlikte çalışıyoruz. Burada şunu söylemek isterim ki ister içerde çalışan arkadaşlarımız olsun, ister dışarda çalışan arkadaşlarımız olsun, hepsi çok kıymetli ve çok değerlidir. Biz Beyşehir Belediyesi olarak büyük bir aileyiz, başardığımız her güzel hizmet sizindir” dedi.

İşçilerimiz Adına Teşekkür Ediyorum

Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral imza töreninde yaptığı konuşmada, “Bugün yapılan imza töreni Beyşehir Belediyesi'nde çalışan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Bu süreçte işçi sınıfının yanında yer alan ve destekleyen Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır’a sizlerin huzurunda işçi sınıfı adına teşekkür ediyorum” dedi.


Törenden sonra, Belediye-İş Sendikası Konya Şube Başkanı İbrahim Koral Başkan Bayındır’a teşekkür plaketi takdim etti.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Belediyesi'nde, toplu, iş, sözleşmesi, imzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı