Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 17:53 Bu haber 1657 kez okundu
 
Beyşehir Belediyesi'nin Kademeleri Fabrika Gibi Üretim Yapıyor
Beyşehir İlçe Belediyesi, kentin ihtiyacı olan kamelya, bank ve otobüs duraklarını kendi kademesindeki atölyelerde üretiyor.
Güncel Haberi
Beyşehir Belediyesi'nin Kademeleri Fabrika Gibi Üretim Yapıyor

Beyşehir İlçe Belediyesi, kentin ihtiyacı olan kamelya, bank ve otobüs duraklarını kendi kademesindeki atölyelerde üretiyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı yazılı açıklamada, ilçenin ihtiyacını karşılamak ve kent estetiğine katkıda bulunmak amacıyla Beyşehir Belediyesi kademelerindeki atölyelerde imalatı yapılan bank, kamelya ve otobüs duraklarının ilçenin farklı noktalarında vatandaşlara hizmet sunduğunu belirtti.

Üretilen bank ve kamelyaların göl kıyılarının yanısıra ilçenin merkez ve dış mahallelerindeki park, bahçe, okul ve ibadethane, çeşme başlarına yerleştirildiğini vurgulayan Başkan Bayındır, çöp kovası ve çeşitli gereçlerin de atölyelerde üretiminin yapılarak ilçenin hizmetine sunulduğunu belirtti. Bayındır, Beyşehir Belediyesi'nin kendi öz kaynaklarını etkin ve verimli bir şekilde kullanarak gerçekleştirdiği imalat çalışmalarıyla düşük bütçeyle ve kendi deneyimli personelleriyle ilçe genelinin ihtiyacını karşılamanın gayreti içerisinde olduklarını ifade ederek, şunları kaydetti:

“Şehrimizin yaşam kalitesine değer katmak noktasında gayretle çalışırken, kaynaklarımızı en doğru şekilde değerlendiriyoruz. Kadememizde bulunan atölyelerde personelimiz tarafından daha düşük maliyetle otobüs durağı, bank ve kamelyaların üretimini gerçekleştiriliyoruz. Her zaman söylediğim gibi hep birlikte üreten Beyşehir anlayışı ile örnek olmaya devam ediyoruz.”

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Belediyesi'nin, Kademeleri, Fabrika, Gibi, Üretim, Yapıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı