Haber Detayı
12 Aralık 2017 - Salı 11:44 Bu haber 2275 kez okundu
 
Beyşehir’in 4 Mahallesine Daha Çok Amaçlı Saha
BEYŞEHİR - Beyşehir İlçe Belediyesi, Beyşehir’in dış mahallelerine kapalı halı saha ve çok amaçlı saha kazandırmaya devam ediyor.
Spor Haberi
Beyşehir’in 4 Mahallesine Daha Çok Amaçlı Saha

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir’in 4 farklı mahallesinin daha çok amaçlı sahaya kavuşacağını söyledi. Özaltun, Üzümlü’den sonra Huğlu Mahallesi’ne yapılacak kapalı halı sahanın da bu ay içerisinde ihaleye çıkarılacağını belirtti.

      Beyşehir’de sportif yatırımlara dönemlerinde çok büyük önem verdiklerini ve gençlerden bu yönde gelen talepleri geri çevirmediklerini vurgulayan Özaltun, son 3,5 yıl içerisinde ilçeye 27 çok amaçlı saha kazandırdıklarını hatırlattı.

         Beyşehir Belediyesi olarak önümüzdeki günlerde ilçede sportif yatırımlara yenilerini ekleyebilmek için ihaleye çıkacaklarını vurgulayan Özaltun, “28 Aralık’ta ilçemizin 4 farklı mahallesine daha çok amaçlı saha kazandırabilmek için ihaleye çıkıyoruz. Bu ihalenin ardından yürütülecek çalışmalarla mahallelerimiz EPDM zemine sahip, futbol, voleybol ve basketbol oynanabilecek 15x30 çok amaçlı sahaya kavuşacak. Aynı tarihte, çok amaçlı sahalarımızla birlikte daha önce kamuoyu ile paylaşımını yaptığımız Huğlu Mahallemize kazandıracağımız bin 125 metrekarelik alana sahip kapalı halı saha ve idari binası işi de ihale edilecek. İhalelerin ardından yapılacak yer teslimi sonrasında mahallelerimiz 6 aylık takvim gününde spor tesislerine kavuşacak. İlçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir’in, 4, Mahallesine, Daha, Çok, Amaçlı, Saha,
Yorumlar
Haber Yazılımı