Haber Detayı
05 Nisan 2019 - Cuma 15:08 Bu haber 3822 kez okundu
 
Beyşehir İnsansı Robot İle Fuara Damga Vurdu
BEYŞEHİR - 3 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Demo Day & Maker Panayırı’na İlçemizden katılan Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü standları yoğun ilgi gördü.
Eğitim-Kültür Haberi
Beyşehir İnsansı Robot İle Fuara Damga Vurdu

BEYŞEHİR - Mevlana Kalkınma Ajansı’nın koordinasyonunda TR52 bölgesinde teknoloji odaklı girişimciliğin güçlendirilmesini, teknoloji tabanlı firmaların desteklenerek büyüme ve gelişmeye katkı sağlanmasını amaçlayan “TR52 Bölgesi Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Programı”  kapsamında 3 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen Demo Day & Maker Panayırı’na İlçemizden katılan Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü standları yoğun ilgi gördü. TR52 Bölgesi Girişimcilik Ekosisteminin Geliştirilmesi Programına Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2 proje ile katıldı.

    Beyşehir’i her platformda gelişerek temsil ettiklerini vurgulayan Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk; Beyşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Huğlu Makina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile katıldığımız MEVKA Proje Panayırına projelerimizle damga vurduk. İnsansı Robotlarımızın sunumu harikaydı. Standımızı ziyaretiyle onurlandıran Konya Valimiz Sayın Cüneyit Orhan Toprak’a ve diğer misafirlerimize teşekkür ederiz. Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, İnsansı, Robot, İle, Fuara, Damga, Vurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı