Haber Detayı
16 Aralık 2017 - Cumartesi 14:18 Bu haber 1746 kez okundu
 
Beyşehir Mahalle Ziyaretleri Devam Ediyor
BEYŞEHİR - Beyşehir’in ilçe yöneticileri, devlet-vatandaş buluşmaları kapsamında dış mahallelere yönelik ziyaretlerini sürdürüyor.
Güncel Haberi
Beyşehir Mahalle Ziyaretleri Devam Ediyor

BEYŞEHİR - Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir ve Beyşehir Belediyesi Başkanı Murat Özaltun, beraberindeki kurum müdürleri ile birlikte mahalle ziyaretleri kapsamında Karaali Mahallesi sakinleriyle buluştu.

     Karaali Mahallesi Muhtarı Edip Pehlivan’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde, Kaymakam Özdemir ve Başkan Özaltun mahalle sakinleriyle sohbet etti, yaşadıkları yerleşim merkezi ile ilgili sorunlarını ve taleplerini yerinde bizzat kendi ağızlarından dinledi.

        Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ziyaretin sonrasında yaptığı açıklamada,  ilçe yöneticileri olarak biraraya geldikleri Karaali Mahallesi sakinleriyle çeşitli konularda ve taleplerine yönelik olarak istişare ve değerlendirmelerde bulunduklarını belirterek, “Aynı zamanda, Belediye olarak Karaali Mahallemizde yapmayı planladığımız düğün salonu ile ilgili yer belirlemesi çalışmalarını da gerçekleştirdik. İnşallah en kısa sürede burada  düğün salonumuzun yapımına başlayacağız” dedi. 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Mahalle, Ziyaretleri, Devam, Ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı