Haber Detayı
05 Şubat 2020 - Çarşamba 15:02 Bu haber 1255 kez okundu
 
Hüyük’te AK Partili meclis üyeleri huzur haklarını depremzedelere bağışladı
HÜYÜK - Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve Hüyük Belediye Meclisi'nin AK Partili üyeleri, Şubat ayı huzur haklarını depremzedelere bağışladı.
Siyaset Haberi
Hüyük’te AK Partili meclis üyeleri huzur haklarını depremzedelere bağışladı

HÜYÜK - Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem ve Hüyük Belediye Meclisi'nin AK Partili üyeleri, Şubat ayı huzur haklarını depremzedelere bağışladı.

Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Hüyük Belediye Meclisi'nin Şubat ayı olağan toplantısını gerçekleştirdiklerini söyledi.

Meclis toplantısı öncesinde AK Parti İlçe Başkanı Mahmut Büyükgündüz ve partili yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı AK Parti Grup Toplantısı'nda AK Partili Hüyük Belediye meclis üyeleri olarak meclis oturumu huzur haklarını Elazığ ve Malatya bölgesindeki depremden etkilenen vatandaşlara yönelik olarak düzenlenen yardım kampanyasına aktarılmasını kararlaştırdıklarını belirten Başkan Çiğdem, "Alınan ortak kararla huzur haklarını depremzede vatandaşlarımıza bağışlayan tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Temennimiz; ülkemizin bir daha böyle felaketlerle karşılaşmaması ve acılar yaşamamasıdır" dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Hüyük’te, AK, Partili, meclis, üyeleri, huzur, haklarını, depremzedelere, bağışladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı