Haber Detayı
08 Mart 2021 - Pazartesi 16:25 Bu haber 853 kez okundu
 
Ak Parti Beyşehir ilçe Başkanı Recep Elkin'den Kadınlar günü mesajı
BEYŞEHİR - Ak Parti Beyşehir ilçe Başkanı Recep Elkin 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Güncel Haberi
Ak Parti Beyşehir ilçe Başkanı Recep Elkin'den Kadınlar günü mesajı

BEYŞEHİR - Ak Parti Beyşehir ilçe Başkanı Recep Elkin 8 Mart Dünya kadınlar günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Elkin mesajında; "Onlar hayatımızın en özel varlıkları... Kimi annemiz, kimi hayat arkadaşımız, kimi arkadaşımız, kimi ise göz bebeği kızımız...

Kadınlara ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemli gündür belki de Dünya Kadınlar Günü. Haklarından vaz geçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu olsun. Türk toplumu ve kültüründe seçkin ve saygın yeri olan kadınların, hak ettiği saygıyı gördüğü sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dilerken ,Mensubu olduğu medeniyetin cenneti ayaklar altına sermiş ve kadınların hakkını her zaman savunan bir medeniyet olduğunu belirtti.

Kadına şiddet başta olmak üzere, kadınlarımıza yapılacak her türlü baskı, hakaret ve ayrımcılığı, insanlığa yapılmış bir zulüm olarak görüyorum. Kardeşliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde kadınlarımızın birleştirici ve bütünleştiriciliğine ihtiyacımız var.

Savaşların ve kavgaların son bulması, daha aydınlık yarınlar ancak kadınlarımızın gayretleriyle olacağı inancındayım. Umut ediyorum ki ülkemizin birlik ve beraberliğinin de en büyük güvencesi kadınlarımız olacaktır. Ülkemizi ve insanlığı daha ileri götürecek olan da kadınlarımızdır” şeklinde ifade etti.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Ak, Parti, Beyşehir, ilçe, Başkanı, Recep, Elkin'den, Kadınlar, günü, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı