Haber Detayı
08 Mart 2021 - Pazartesi 11:00 Bu haber 1735 kez okundu
 
Orman Genel Müdürü Karacabey Beyşehir'de
BEYŞEHİR - Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti, sahada incelemelerde bulundu
Güncel Haberi
Orman Genel Müdürü Karacabey Beyşehir'de

BEYŞEHİR - Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti, sahada incelemelerde bulundu

Orman Genel Müdürlüğü ile Necmettin Erbakan Üniversitesi arasında araştırma-geliştirme konularına ait işbirliği protokolünün imza törenine katıldıktan sonra Beyşehir ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret eden Karacabey'e Konya Orman Bölge Müdürü Cafer Bal, Orman Genel Müdürlüğü Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Mehmet Koç da eşlik etti.

Karacabey'in Beyşehir'de ilk ziyaret adresi Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü Kurucuova İşletme Şefliği oldu.

İslibucak Yangın İlk Müdahale Ekip Binası, Kızoluk mevkiinde yer alan gençleştirme sahaları ve kuruluşu yapılacak olan Kızıloluk A tipi mesire yerinde incelemede bulunan Karacabey, Orman İşletme Müdürü Fırat Arıkan ve Kurucuova İşletme Şefi Onur Kanburoğlu'ndan sahada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Arazi programının ardından Karacabey, ilçe merkezinde tarihi Eşrefoğlu Camisi ve Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Karacabey, burada İşletme Müdürü Arıkan ve işletme şefleri ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Karacabey, "Konya ilimizde ağaçlandırma, toprak muhafaza ve erozyon kontrolü, mesire yeri kuruluşu gibi yürütmekte olduğumuz projeleri yerinde inceledik. Çalışmalarda emek veren mesai arkadaşlarımı tebrik ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Orman, Genel, Müdürü, Karacabey, Beyşehir'de,
Yorumlar
Haber Yazılımı