Haber Detayı
09 Temmuz 2020 - Perşembe 11:59 Bu haber 2057 kez okundu
 
AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nın ziyaret programları sürüyor
BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nın Beyşehir'in dış mahallelerine yönelik ziyaret programları devam ediyor.
Siyaset Haberi
AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nın ziyaret programları sürüyor

BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nın Beyşehir'in dış mahallelerine yönelik ziyaret programları devam ediyor.

AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin,  beraberindeki Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Mızrak, ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte ilçeye bağlı Yunuslar, Çukurağıl, Karabayat, Damlapınar, Emen ve Sevindik mahallelerini ziyaret etti.

Elkin ve partililer, biraraya geldikleri mahalle sakinleriyle hasbihal ederken yerleşim merkezinin talep ve sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu. 

İlçe Başkanı Elkin, yaptığı açıklamada, ilçe teşkilatı olarak dış mahalle ziyaretlerini sürdürdüklerini belirterek, "Mahallelerimizde ziyaretlerimize devam ederken özlediğimiz sıcak muhabbetlerin, dost meclislerindeki sohbetlerin tadını alıyoruz. Bir nebze de olsa çözüm üretebileceğimiz, eksiklik ve aksaklıklara küçük dokunuşlar yaparak hemşerilerimizin ihtiyaçlarına yardımcı oluyoruz. Ve emin olun biz bunu zevk alarak yapıyoruz. Ben, yönetim kurulumuz, gençlik kollarımız ve meclis üyelerimiz inanıyoruz ki, bizim insanımız her şeyin en iyisini hak ediyor. Bizler de ahde vefa anlamında bunu sağlayabilmek için elimizden gelenin her zaman daha fazlasını yapmak için gayret göstereceğiz" ifadelerini kullandı.

Öte yandan, İlçe Başkanı Elkin ve beraberindeki partililer, Beyşehir Şehirler Arası Terminali'ni de ziyaret ederek Terminal Amiri Polat Yetkin ve terminalde faaliyet gösteren turizm seyahat firmalarının yetkilileri ile de biraraya geldi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: AK, Parti, Beyşehir, İlçe, Teşkilatı’nın, ziyaret, programları, sürüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı