Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 18:31 Bu haber 2916 kez okundu
 
Başkan Altay Beyşehirlilere Teşekkür etti
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir Belediyesi ile AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Altay, ilçe belediyeleriyle birlikte Konya için çalıştıklarını belirterek, ikinci dönemine girilen Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında birlik ve beraberlik içinde 31 ilçenin tamamına hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
Güncel Haberi
Başkan Altay Beyşehirlilere Teşekkür etti

BEYŞEHİR - Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir Belediyesi ile AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Altay, ilçe belediyeleriyle birlikte Konya için çalıştıklarını belirterek, ikinci dönemine girilen Yeni Büyükşehir Yasası kapsamında birlik ve beraberlik içinde 31 ilçenin tamamına hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

BAŞKAN ALTAY BEYŞEHİRLİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Beyşehir ziyaretine AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret ederek başladı. Burada AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve partililerle bir araya gelen Başkan Altay, “Beyşehir’i ve Beyşehirliler’i seviyoruz. Beyşehir de vefasını göstererek Büyükşehir sıralamasında bize yüksek oranda destek verdi. Yeni Büyükşehir Yasasıyla birlikte 5 yılda ilçelerimiz aradaki farkı gördüler. İnşallah biz de bu dönemde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Başkan Altay daha sonra Beyşehir Belediyesini ziyaret ederek Başkan Adil Bayındır ile bir araya geldi. Ziyarette konuşan Başkan Altay, “Bize çok yüksek destek veren Beyşehir’e ve Beyşehirlilere çok teşekkür ediyoruz. Bizim önceliğimiz ve görevimiz vatandaşa hizmet etmek. Beyşehir’e ve 31 ilçenin tamamına hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır da Başkan Altay’ın belediyeciliğin içinden gelmesinin kendileri ve Beyşehir için bir avantaj olduğunu kaydederek, “Sizin tecrübenizden faydalanarak hep beraber çalışacağız” diye konuştu

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Başkan, Altay, Beyşehirlilere, Teşekkür, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı