Haber Detayı
12 Mayıs 2018 - Cumartesi 09:34 Bu haber 2885 kez okundu
 
Başkan Özaltun’un Anneler Günü Mesajı
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özaltun, “Dünyada karşılıksız sevginin, merhametin ve fedakarlığın timsali annelerdir" ifadelerini kullandı.
Güncel Haberi
Başkan Özaltun’un Anneler Günü Mesajı

BEYŞEHİR - Özaltun, mesajında annelerin yaşam boyu sevgiye, saygıya ve hürmete layık en yüce varlık olduğunu belirterek, "Bir insan için hayat anne ile başlar. Sağlıklı bir toplumun yapı taşı annelerimizdir. Anne şefkat, sevgi, yaşam ve huzur kaynağıdır. Sağlıklı bir toplumun, sağlıklı çocuk ve gençliğin yetişmesi anne ve aile ortamına bağlıdır. Aileyi tek bir çatı altında tutan en önemli unsur annedir. Huzur, güven ve barış dolu bir dünyanın temelleri annelerimizin yetiştireceği dürüst, sağlıklı, imanlı ve eğitimli bireylerle mümkündür" şeklinde ifadelere yer verdi.

         Annelerin her daim hatırlanması gerektiğini vurgulayan Özaltun, şöyle devam etti:  "Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) övgülerine mazhar olan ‘Cenneti annelerin ayaklarının altında gören’ bir medeniyetin fertleri olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel görevlerimizden biridir. Annelerimizi sadece bir gün değil hayatımızın her anında hatırlamalıyız.  Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, sevginin ve iyiliğin kaynağı annelerimize saygılarımı sunuyorum"

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Başkan, Özaltun’un, Anneler, Günü, Mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı