Haber Detayı
19 Ocak 2018 - Cuma 08:59 Bu haber 4413 kez okundu
 
Beyşehir Belediyesi’ni Ziyaret Eden Angı’ya Mehterli Karşılama
BEYŞEHİR - İlçe gezilerini sürdüren AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ve beraberindeki partililer, Beyşehir’de mehteran takımının gösterileri ile karşılandı.
Siyaset Haberi
Beyşehir Belediyesi’ni Ziyaret Eden Angı’ya Mehterli Karşılama

BEYŞEHİR - Konya’nın ilçelerindeki 6.olağan kongrelerin tamamlanmasının ardından beraberindeki başkan yardımcıları, bölge ve ilçe koordinatörleri, yönetim kurulu üyelerinden oluşan partililer ile beraber yeni seçilen AK Parti İlçe Başkanlarına “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan İl Başkanı Hasan Angı’nın son ziyaret durağı Beyşehir ilçesi oldu.

       Angı ve beraberindeki partililer, Beyşehir Belediye Başkanlığı hizmet binası önünde, Belediye mehter takımının gösterileri eşliğinde karşılandı. Kendisine çiçek uzatılan Angı ve beraberindeki partilileri Belediye Başkanı Murat Özaltun makamında misafir etti. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol’un da eşlik ettiği  ziyarette, Özaltun Angı’ya ilçede yürütülen belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Özaltun, ziyaretinin sonunda Angı’ya günün anısına ilçenin doğal ve tarihi güzelliklerini yansıtan bir  porselen tabak hediye etti.

“BEYŞEHİR, BEKLENEN HİZMETLERİN PEK ÇOĞUNA KAVUŞTU”

      AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Beyşehir ziyaretinde AK Parti İlçe Teşkilatı’nı da ziyaret etti. İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve ilçe teşkilatı mensuplarıyla biraraya gelen Angı, burada yaptığı konuşmada,  bir süre önce Beyşehir’de gerçekleştirilen kongrenin ardından hem  tebrik ziyareti, hem de yeni dönemin istişaresini yapmak üzere  ilçeleri ziyaret ettiklerini vurguladı. Angı, konuşmasında, “İşin açığı Beyşehir’de rahatız, tecrübeli bir kardeşimiz nöbete devam ediyor, yönetiminde yenilenmeler oldu. Beyşehir’imiz, beklenen hizmetlerin pek çoğuna kavuştu. Yeter mi, hayır; yeterli olsa bize gerek yoktu. Yeni bir dönemi daha birlikte yürütmek zorundayız. Onun için nöbet tekrar döndü bize geldi.”diye konuştu.

CHP’YE,  İSTANBUL İL BAŞKANI ELEŞTİRİSİ…

Angı, konuşmasında, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelere de yer verirken, sözü İstanbul İl Başkanlığı’na seçildikten sonra kamuoyunda gelen tepkiler üzerine hakkında savcılıkça soruşturma başlatılan Canan Kaftancıoğlu sebebiyle ana muhafelet partisi CHP’yi eleştirdi. Kaftancıoğlu’nun Gezi sürecinden bugüne kadar yaptığı işler ve  yazdığı twitlere dikkat çeken Angı, şöyle konuştu.

 “İşler acısı durumda. CHP, kendilerine sorduğunuz zaman, ‘cumhuriyetle yaşıtız’ derler. Yeri gelir, ‘Atatürk’ün partisiyiz’ derler. Ama, yaptıkları da; en aşırı uç bir örgütün çok net bir militanı tavrından başka bir şey değil. İstanbul gibi bir şehir, iktidara talip olduklarını zannettikleri bir partinin il başkanı böyle olursa, bu ülkede siyaset bu kadar seviyesi düşürülmez. Veya ihanet noktasına götürülmez, hiç kimse kusura bakmasın. Bizler, vatan ve millet yolunda, ilk çıktığımız günden itibaren bu çizgide yürümeye çalışan, anlayışını, tarzını, tavrını bu süre içerisinde de net göstermiş bir hareketiz. Bu kutlu yürüyüş, yoluna onun için devam ediyor. Milletin sesiyiz, nefesiyiz, millet adına yapıyoruz…  Zaten onların içindeki insanlarız.”

BAŞKAN ŞENOL’DAN ZİYARET MEMNUNİYETİ…

      AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol da, ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Angı ve beraberindeki partili yöneticilere teşekkür etti. Konuşmasında, “Biz bir aileyiz, 15 yıldır herkes bu mücadeleyi verdi. Genel Başkanımın, cumhurbaşkanımızın önderliğinde hep hizmet için mücadele ettik, bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğiz.” şeklinde sözlere yer veren  Şenol, ilçe teşkilatı olarak Beyşehir’de  2019 yılı seçim çalışmalarına da başladıklarını kaydetti.  

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Belediyesi’ni, Ziyaret, Eden, Angı’ya, Mehterli, Karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı