Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 11:02 Bu haber 2369 kez okundu
 
Beyşehir'de, Amatör Spor Haftası kutlamaları başladı.
BEYŞEHİR - Hafta dolayısıyla ilçe merkezinde ilçe protokolünün eşofmanlarını giyerek katıldığı kortej yürüyüşü ile başladı..
Spor Haberi
Beyşehir'de, Amatör Spor Haftası kutlamaları başladı.

BEYŞEHİR - Hafta dolayısıyla ilçe merkezinde ilçe protokolünün eşofmanlarını giyerek katıldığı kortej yürüyüşü ile başladı.


Beyşehir Kaymakamı Yusuf Özdemir, İlçe Belediye Başkanı Adil Bayındır’ın da katıldığı yürüyüş Atatürk Anıtı önünde başladı.
Atatürk Caddesi istikametinden göl kenarındaki Vuslat Parkı’na gelen kortejde yer alan ilçe protokolü ve öğrenciler, alanda ellerine giydikleri eldivenlerle hem yürüdü, hem de çevreye gelişigüzel atılan atık ve çöpleri topladı.


Poşetler içerisine toplanan çöp ve atıklar, daha sonra çöp konteynırlarına bırakıldı.
Çevresel mesajların verildiği bu etkinliğin ardından devam eden kortej yürüyüşü Beyşehir Gençlik Merkezi’nde noktalandı.


Beyşehir Kaymakamımız Özdemir ve Belediye Başkanımız Bayındır, burada düzenlenen okçuluk etkinliklerini izlerken, konulan hedeflere ok atışları da gerçekleştirdi.
Programa, İlçe Emniyet Müdürü Salim Erdem, Gençlik ve Spor Müdürü Emre Yağcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Rüştü Beğendi, Kütüphane Müdürü Kemal Yeşilyurt, İlçe SYDV Müdürü İbrahim Metin, kurum amirleri, öğretmenler, spor kulüplerinin temsilcileri, sporcular ve öğrenciler katıldı.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir'de,, Amatör, Spor, Haftası, kutlamaları, başladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı