Haber Detayı
09 Ekim 2019 - Çarşamba 10:53 Bu haber 3197 kez okundu
 
Beyşehir’de Emniyet Teşkilatı mensupları sağlık taramasından geçti
BEYŞEHİR - Beyşehir'de görev yapan Emniyet Teşkilatı mensupları sağlık taramasından geçildi.
Sağlık Haberi
Beyşehir’de Emniyet Teşkilatı mensupları sağlık taramasından geçti

BEYŞEHİR - Beyşehir ilçesinde görev yapan Emniyet Teşkilatı mensupları sağlık taramasından geçildi.

Beyşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından ilçede bulunan kamu kurumlarında görev yapan çalışanlar sağlık taramasından geçiriliyor.

Son sağlık taraması İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleştirildi. Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev yapan rütbeli amir personel, polis memurları, sivil memur ve bekçiler genel sağlık kontrolünden geçirildi.

Çalışmalara eşlik eden İlçe Sağlık Müdürü Dr.Mehmet Kendir, İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan 54 teşkilat mensubunun bu kapsamda genel sağlık taramasından geçirildiğini belirterek, “Sağlık görevlilerimiz tarafından tansiyon, şeker ölçümü, obezite ve göz taraması yapıldı.  Göz muayenesi için Devlet Hastanemizden cihaz ve uzman hekim desteği aldık. Bu nedenle hastane yönetimimize de teşekkür ediyorum. Tansiyon ve kan şekeri sonuçları ise uzman hekimlerimiz tarafından değerlendirilecek. Kurum ve okul taramalarının yanında genişletilmiş tarama faaliyetlerimiz mahalle mahalle gezilerek vatandaşlarımızın ayağına kadar gidilmek suretiyle yapılacak. Bundan sonra kurum olarak koruyucu sağlık faaliyetlerine daha da ağırlık vereceğiz” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir’de, Emniyet, Teşkilatı, mensupları, sağlık, taramasından, geçti,
Yorumlar
Haber Yazılımı