Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 16:41 Bu haber 2148 kez okundu
 
Derebucak'ta Adem Sütçü güven tazeledi
DEREBUCAK - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Derebucak İlçe Teşkilatı'nda 7'inci olağan genel kurul heyecanı yaşandı.
Siyaset Haberi
Derebucak'ta Adem Sütçü güven tazeledi

DEREBUCAK - Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Derebucak İlçe Teşkilatı'nda 7'inci olağan genel kurul heyecanı yaşandı.

İlçede, Derebucak Merkez Camisi toplantı salonunda yapılan genel kurulda kürsüye gelen AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, “Geçmişte bizler bu günleri hayal edemiyorduk ama bu günlerin hayali ile yaşıyorduk. Allah nasip etti Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde AK Parti kuruldu. Geçmişte iktidara geleler o dönemlerin şartlarına göre ülkemiz için bir şeyler yaptılar. Ancak AK Parti’nin iktidar olması ile yapılan yatırımlar bu dönemden önceki yatırımların kat kat fazlasıdır. AK Parti iktidarı olarak yaptığımız bir yatırımın hemen ardından büyük yatırımı halkımızın kullanıma kazandırdığımız için yaptıklarımızı tanıtmaya fırsatımız olmuyor. Bu nedenle Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın bir sözü var ‘Biz söz söz üstüne değil taş taş üstüne koyan bir iktidarız’ dolayısıyla yaptığımız hizmetleri anlatmaya tanıtmaya fırsatımız olmuyor” dedi.

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı ise, “Bizler teşkilat kademeleri olarak bize düşen görev neyse hep birlikte o görev için mücadele ediyoruz. Bakanlarımızla, milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla, il ve ilçe teşkilatlarımızla uyum içerisinde ilimize hizmet yolunda çabalıyoruz. Zor bir yoldayız ama iyi bir liderin ekibinde olmanın rahatlığıyla başımız dik alnımız açık olarak yolumuza devam ediyoruz. Cenabı hak hizmetlerimizi arttırsın, bizleri mahcup etmesin bizleri muvaffakiyet etsin. Çünkü insanların bu çalışmalara ihtiyacı var, dünyaya baktığımız zaman herkes Türkiye’den büyük medet bekliyor. Nedeni ise dünyanın vicdanı ölmüş. Modern dünyanın gözü önünde gece uyurken 4 aylık bebekler Ermeni zulmü altında hayatlarını kaybediyor. Türkiye destek verdiği için Azerbaycan hamd olsun ilerlemeye devam ediyor. Dünya da mazlumların elinden tutabilmek, zalimlere dur diyebilmek için ülkemizin güçlü olması gerekiyor bizler o yüzden görevdeyiz” ifadelerini kullandı.

Protokol konuşmalarının ardından yapılan oy kullanımı sonrasında ilçe başkanlığı görevine yeniden Adem Sütçü seçildi.

Genel kurula, AK Parti Konya Milletvekili Hacı Ahmet Özdemir, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, il başkan yardımcıları, bölge ve ilçe koordinatörleri, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Kısa, İlçe Başkanı Adem Sütçü, partililer katıldı.

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Derebucak'ta, Adem, Sütçü, güven, tazeledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı