Haber Detayı
07 Mayıs 2020 - Perşembe 16:08 Bu haber 1963 kez okundu
 
Derebucak’ta kamu kurumlarına koruyucu siperlik desteği
DEREBUCAK - Derebucak’ta, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koronavirüsle mücadele çerçevesinde bazı kamu kurumlarına koruyucu siperlik maske dağıtımının gerçekleştirildiği bildirildi.
Bölgeden Haberi
Derebucak’ta kamu kurumlarına koruyucu siperlik desteği

DEREBUCAK - Derebucak’ta, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından koronavirüsle mücadele  çerçevesinde bazı kamu kurumlarına koruyucu siperlik maske dağıtımının gerçekleştirildiği bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bilal Akçay, koronavirüse karşı yürütülen mücadele kapsamında İlçe Emniyet Amirliği, Jandarma Komutanlığı, İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü, İlçe Seyahat Kurulları ve Derebucak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na siperlik ve maske dağıttıklarını belirtti. 

Akçay, “Sürekli kişilerle temas halinde olan polislerimiz,  jandarma ekiplerimiz, ilçe tarım personelimiz,  ilçe seyahat kurulları ve sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personelimize siperlik maske dağıtımı yaptık. Bu önlem ile oluşabilecek riskleri en aza indirrmenin gayretindeyiz. Bu salgın sürecinde üstün bir gayretle çalışan ve destek veren başta İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyit Ali Büyük'e, siperliklerimizin temin eden Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Ünal'a, Hüyük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri ve Öğrencilerine Derebucak Milli Eğitim Müdürlüğü adına teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Derebucak’ta, kamu, kurumlarına, koruyucu, siperlik, desteği,
Yorumlar
Haber Yazılımı