Haber Detayı
12 Nisan 2024 - Cuma 00:40 Bu haber 66722 kez okundu
 
Beyşehir Ak Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Programı Düzenlendi
BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen bayramlaşma programına Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Belediye Başkanı Adil Bayındır katıldı.
Siyaset Haberi
Beyşehir Ak Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma Programı Düzenlendi

BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen bayramlaşma programına Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve Belediye Başkanı Adil Bayındır katıldı.

Beyşehir İlçe Teşkilatında yapılan bayramlaşmada konuşa Akış; Beyşehir ve yurt genelinde gerçekleşen yerel seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Akış: “Hemşerilerimiz sandık başına gittiler ve yetkiyi bize verdiler. Onlar üzerine düşen sorumluluğu yaptı ve bundan sonra üzerine düşen sorumluluk artık bizlerde. Biz kendimizi anlattık, onlar da inandılar ve teveccüh gösterdiler bize ve başkanımızı belediye başkanı olarak, Cumhur ittifakı adayını, AK Parti belediye başkan adayımızı belediye başkanı olarak seçtiler.

Eleştirileri nereden aldığımızı gördük, taleplerin neler olduğunu çok ciddi bir şekilde not ettik. Bundan sonra milletimizde görecek, hemşerilerimiz de görecek ki; bu eksiklerimizi tek tek gidereceğiz.

Allah’ın izniyle hep birlikte Beyşehir’i nakış nakış işleyeceğimiz bir 5 yıl olacak. Ve Beyşehir’i işte hayal dediğimiz  Gembos yolunun açılmasıyla birlikte yeni bir lige taşınan Beyşehir’i, o üst lige hazırlayacağız. Ve 5 yıl içerisinde inşallah eksik kalan hizmetlerimizi de tamamlayacağız. ‘Başkanımızla birlikte Allah’ın izniyle, inşallah hep birlikte çalışmaya devam, durmak yok yola devam’ diyoruz. ‘Gayrete devam” diyoruz. ‘Hizmete devam’ diyoruz, Beyşehir’i ‘yeni çıtasıyla yeni ligine hep birlikte taşıyacağız’ diyoruz.”

Beyşehir Belediye Başkanlığına 5’inci kez seçilen Adil Bayındır ise, bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında, ilçe teşkilatı mensuplarına kendisine yerel seçim sürecinde verdiği desteklerden ötürü teşekkür ederek, “Bu yola çıktığımız zaman, bu yolun bizi Beyşehir’in zirvesine taşıyacak projelerle dolu bir dönem olacağını bilerek yanımızda yer alan, omuz veren herkese teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun” cümlelerine yer verdi.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Kahraman Şanal ise konuşmasında, herkesin bayramını tebrik ederek, seçim zaferiyle birlikte bayramlaşma programını yapmak arzusunda olduklarını, bunun da kendilerine nasip olmasını görmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Ak, Parti, İlçe, Teşkilatında, Bayramlaşma, Programı, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı