Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 10:00 Bu haber 1779 kez okundu
 
Hüyük’te yapımı devam eden yol projeleri yerinde incelendi
HÜYÜK - Karayolları 3.Bölge Müdürü Salih Cengiz Hüyük ilçesini ziyaret etti.
Bölgeden Haberi
Hüyük’te yapımı devam eden yol projeleri yerinde incelendi

HÜYÜK - Karayolları 3.Bölge Müdürü Salih Cengiz Hüyük ilçesini ziyaret etti.

Cengiz, Hüyük İlçe Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem'i makamında ziyaret ettikten sonra ilçede yapım çalışmaları süren yollarda birlikte incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Mehmet Çiğdem,  ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Karayolları bölge müdürümüz, yapımı devam eden Hüyük çevre yolu projesinde yaşanan eksik ve ihtiyaçları yerinde tesbit edip müteahhit firma ve ilgililere gerekli talimatları verdi. Vatandaş mağduriyeti oluşmadan en kısa sürede tamamlanacağı belirtildi. Ayrıca, Hüyük-Beyşehir, Hüyük Şarkikaraağaç, Hüyük-Doğanhisar ve Hüyük çevre yolu ile Hüyük-Konya yollarıyla ilgili olarak yapılan ve planlanan işlerle ilgili de bölge müdürümüzden taleplerimiz bazı oldu. Bölge Müdürümüz ve beraberindeki ekibi, taleplerimize ilişkin gerekli çalışmaların yapılması talimatını verince bizler de bölgemiz ve halkımız adına mutlu olduk. Kendilerine bu anlamda şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Ziyaret ve incelemelere AK Parti Hüyük İlçesi Başkanı Muammer Karaaslan ve Hüyük Muhtarlar Derneği Başkanı İlkay Ceylan ve bazı muhtarlar da eşlik etti.

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Hüyük’te, yapımı, devam, eden, yol, projeleri, yerinde, incelendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı