Haber Detayı
14 Kasım 2019 - Perşembe 11:09 Bu haber 3761 kez okundu
 
KONSİAD heyeti Beyşehir'i ziyaret etti
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Beyşehir’i ziyaret eden Konya Sanayici İşadamları Derneği (KONSİAD)Genel Başkanı Kemal Çelik ve beraberindeki heyetle biraraya geldi.
Güncel Haberi
KONSİAD heyeti Beyşehir'i ziyaret etti

BEYŞEHİR - KONSİAD Genel Başkan Yardımcısı Kemal Çelik, beraberindeki KONSİAD heyetiyle birlikte Beyşehir ilçesini ziyaret etti.

Beyşehir’de, Başkan Adil Bayındır, Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’ni gezen Çelik ve beraberindekilere burada yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Çelik ve beraberindekiler daha sonra Yaka Manastır Tabiat Alanı’nı ziyaret etti. Ziyarette, 12-15 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da bu yıl 5’incisi gerçekleştirilecek olan Geleneksel Konya Tanıtım Günleri konusu ele alındı. Genel Başkan Çelik, Başkanımız Adil Bayındır’ı İstanbul’daki bu önemli organizasyona davet etti.

Başkanımız Adil Bayındır, ziyaret programının sonunda Çelik’e tarihi Eşrefoğlu Camisi’nin bir minyatür maketini hediye etti. Çelik de Başkan Bayındır’a bir plaket takdim etti.

Programa, KONSİAD Genel Başkan Yardımcısı A.Tahir Gönenç, KONSİAD Koordinatörü Erkan Özgü, Genel Sekreter Yardımcısı Yunus Albayrak, Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın, Başkan Yardımcısı İlhan Işık, Yönetim Kurulu Üyesi Cahit Ay, İzmir Şubesi Başkanı Metin Arıcı, Genç KONSİAD Başkan Yardımcıları Hasan Bayram ve Ekrem Şencan, KONSİAD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri Mükremin Tekin, Halide Akıncı, Fikriye Balcı, Kazım Gündoğdu, Osman Arıtürk, KONSİAD Antalya Şube Başkanı İsmail İncel, KONSİAD Antalya Başkan Yardımcısı Mehmet Çolakoğlu,  Genel Sekreter Murat Seyirci, KONSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Gürbüz, Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Akbıyık katıldı.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: KONSİAD, heyeti, Beyşehir'i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı