Haber Detayı
28 Kasım 2020 - Cumartesi 12:43 Bu haber 2066 kez okundu
 
Yeşilyurt Sanayi Sitesinin sıcak asfalt çalışması tamamlandı
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi yeni Yeşilyurt Sanayi Sitesinin sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Güncel Haberi
Yeşilyurt Sanayi Sitesinin sıcak asfalt çalışması tamamlandı

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi yeni Yeşilyurt Sanayi Sitesinin sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.

Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler, yeni Yeşilyurt Sanayi Sitesi yollarında zemin hazırlama ve temel malzeme serimi çalışmalarının ardından sitenin tüm yollarını sıcak asfalt kaplayarak sanayi esnafının hizmetine sundu. Yapımı tamamlanan çalışma hakkında bilgi veren Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yapılan asfaltlama çalışmasının Yeşilyurt Sanayi Sitesi için çok önemli olduğunu söyledi.

Sanayi Bölgesinin ekonomik yapılanmasına atılan sıcak asfaltın çok büyük katkı sunacağını ifade eden Başkan Bayındır açıklamasında, “Şehrimiz için önemli olan Yeşilyurt Sanayi Sitemizin sıcak asfalt çalışmalarını bitirdik.

Bizler önce üreten kademelerin ihtiyaçlarını giderelim ki, biran evvel şehrimizin üreten ve çalışan kolları durmasın. Bu üreten ve çalışan kollar şehrimizin lokomotifidir. İnşallah hep birlikte koordineli bir şekilde 'Önce Beyşehir' diyenlerle taşın altına elimizi koyarak bu şehir için çalışacağız. Şehir genelinde sürdürdüğümüz çalışmalar programlarımız dahilinde devam edecek. Yapımını tamamladığımız sıcak asfalt çalışması, sanayi esnafımıza ve şehrimize hayırlı olsun. Allah, esnafımıza helalinden bol kazanç nasip etsin” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Yeşilyurt, Sanayi, Sitesinin, sıcak, asfalt, çalışması, tamamlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı