Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:03 Bu haber 3031 kez okundu
 
Beyşehir Belediyespor'dan Konya AKSF'ye tepki
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyespor Kulübü, Konya ASKF'nin pandemi nedeniyle amatör sporda almış olduğu kararlara tepki gösterdi
Spor Haberi
Beyşehir Belediyespor'dan Konya AKSF'ye tepki

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyespor Kulübü, Konya ASKF'nin pandemi nedeniyle amatör sporda almış olduğu kararlara tepki gösterdi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada: 2020-2021 yılı Beyşehir Belediyespor olarak bizimde içinde mücadele edeceğimiz amatör kulüplerin yükseltilmesinde gurupların birleştirilmesinde Konya ASKF 'nin ferdi kararlar alması bizleri üzmüş ve temsil ettiğimiz 74 bin Beyşehir insanının hakkını savunmak için yönetim kurulu olarak ivedilikle bu basın açıklamasını yapma gereği duyulmuştur.

Bize göre bu kararlar alınırken her kulüp temsilcisi toplantılarda bir kişi ile temsil edilip görüşler ide alınarak gerekli kararlar alınmalıydı. Birinci ve ikinci amatör kümenin birleştirilerek oynatılması geçen yıl maddi manevi 1.amatör kümede mücadele eden takımlara haksızlık olmuyormu?

O zaman 1.amatör A ve B gurubunda şampiyonluk mücadelesi veren ilk 5er takım süper guruba yükseltilsin. Eğer bu yanlışlıştan dönülmezse, kulüp yöneticileri ile toplantı yapılarak biz yaptık oldu mantığı ile hareket edilecekse çoğunluğun fikri alınmayacaksa üzülerek liğden çekilme kararı alabileceğimizi belirtmek isteriz. Yetkililer ve kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Belediyespor'dan, Konya, AKSF'ye, tepki,
Yorumlar
Haber Yazılımı