Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 13:18 Bu haber 2763 kez okundu
 
Beyşehir'de motosiklet ve bisiklet tutkunlarından sağlık çalışanlarına teşekkür
BEYŞEHİR - Beyşehir’de motosiklet ve bisiklet severler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki fedakarca çalışmaları nedeniyle sağlık personellerine çiçek vererek teşekkür etti.
Yaşam Haberi
Beyşehir'de motosiklet ve bisiklet tutkunlarından sağlık çalışanlarına teşekkür

BEYŞEHİR -  Beyşehir’de motosiklet ve bisiklet severler, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecindeki fedakarca çalışmaları nedeniyle sağlık personellerine çiçek vererek teşekkür etti.

Beyşehir Motosiklet Platformu üyesi motosiklet ve bisiklet tutkunları sosyal medya üzerinden haberleşerek bir araya geldi,

Grup, şehir turu attıktan sonra Beyşehir Devlet Hastanesi'ne gelerek sağlık çalışanlarına çiçek takdim etti.

Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde gösterdiği fedakarlık ve başarılı çalışmalardan kendilerine bir jest yapıp teşekkür etmek için bu etkinliği düzenlediklerini vurguladı.

Hastane Başhekimi Uz.Dr.Sıtkı Küçükbuzcu ise, bu tür organizasyonların sağlık çalışanları için büyük bir moral ve motivasyon kaynağı olduğunu dile getirerek, "Bu tür etkinliklerle sağlıkçılarının ve hastanemiz personelinin arkasında durulması bizleri çok mutlu ediyor. Bu süreci de bu güzel faaliyetlerle çok daha güzel atlattığımızı düşünüyorum. Katkılarından başkanımıza ve platform üyesi motosiklet ve bisikletçilerimize teşekkür ediyorum" diye konuştu.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Kendir de, "Pandemi döneminde vatandaşlarımız bizleri alkışlıyordu, şimdi biz vatandaşlarımızı ve bu etkinliği düzenleyen motosiklet ve bisikletlilerimizi alkışladık." dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir'de, motosiklet, ve, bisiklet, tutkunlarından, sağlık, çalışanlarına, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı