Haber Detayı
13 Mart 2018 - Salı 09:06 Bu haber 1915 kez okundu
 
Beyşehirli Doğa Dostlarından Yürüyüş Etkinliği
BEYŞEHİR - Beyşehirli doğaseverler, Antalya’nın Akseki ve İbradı ilçelerinde doğa yürüyüşü etkinliği gerçekleştirdi. Doğaseverler, etkinlik kapsamında ilkbahar mevsimini bölgenin doğal güzelliklerinin yer aldığı mekanlarda karşıladı.
Yaşam Haberi
Beyşehirli Doğa Dostlarından Yürüyüş Etkinliği

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi’nin katkı ve destekleriyle Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Beyşehir Doğa Yürüyüşleri Topluluğu tarafından gerçekleştirilen  doğa yürüyüşü etkinliğinin bu haftaki adresi Antalya’nın Akseki ve İbradı ilçeleri oldu.

       Beyşehir’in yanısıra Konya merkez, Hüyük ve Seydişehir ilçelerinden de etkinliğe katılan çok sayıda doğa dostu, Akseki Sarıhacılar ve Üzümdere bölgesindeki kağnı yolunda doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. 4 kilometrelik parkurda gerçekleşen yürüyüşün ardından doğaseverler, bölgenin doğal güzelliklerinden Üzümdere ve Altınbeşik Mağarası’nı ile Ormana bölgesindeki tarihi Düğmeli evleri katıldıkları gezi kapsamında görme imkanı buldu.

       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, doğa yürüyüşü etkinliklerinin bahar mevsimi boyunca da devam edeceğini belirtirken, etkinliğe gösterdikleri ilgiden dolayı doğaseverlere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehirli, Doğa, Dostlarından, Yürüyüş, Etkinliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı