Haber Detayı
12 Mayıs 2020 - Salı 16:33 Bu haber 2670 kez okundu
 
Derebucak Kaymakamı Doğan, yol uygulamalarını denetledi
DEREBUCAK - Derebucak İlçe Kaymakamı Coşkun Doğan koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde giriş çıkışın yasak olduğu Konya'nın Antalya sınırında polis ve jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği yol uygulamalarını denetledi.
Bölgeden Haberi
Derebucak Kaymakamı Doğan, yol uygulamalarını denetledi

DEREBUCAK - Derebucak İlçe Kaymakamı Coşkun Doğan koronavirüs  salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde giriş çıkışın yasak olduğu Konya'nın Antalya sınırında polis ve jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği yol uygulamalarını denetledi.

Konya'nın Antalya İbradı ile olan il sınırında İlçe Emniyet Amirliği ekiplerince yürütülen yol uygulaması faaliyetlerini denetleyen Kaymakam Doğan, vatandaşlara nazik ve kibar olunması hususunda azami derecede dikkatli davranılması, koronavirüs tedbirleri çerçevesinde kurallara uyan ve Gembos Ovası'nda üretim yapan çiftçilere ise yardımcı olunması talimatını verdi, görevli polis memurlarına çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kaymakam Doğan, Antalya il sınırındaki Jandarma ekiplerinin yürüttüğü yol uygulamasını da denetlerken, ekiplerin büyük bir özveri ve fedakarlıkla çalıştığına tanık  olduğunu vurgulayarak, teşekkür etti, aynı ciddiyet ve disiplin anlayışı içerisinde uygulamaların sürdürülmesini istedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Derebucak, Kaymakamı, Doğan,, yol, uygulamalarını, denetledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı