Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 17:15 Bu haber 10321 kez okundu
 
İyi Parti Adayı Bülbül, Adaylıktan İstifa Etti
BEYŞEHİR - İyi Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Nuri Bülbül adaylıktan istifa etti.
Siyaset Haberi
İyi Parti Adayı Bülbül, Adaylıktan İstifa Etti

BEYŞEHİR - İyi Parti tarafından Beyşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen mimar Nuri Bülbül'ün partisine verdiği istifa dilekçesi ile adaylıktan çekildiği bildirildi.

İyi Parti Beyşehir İlçe Başkanı Sezer Telli, yaptığı açıklamada, belediye başkan adaylarının  istifa haberini doğrulurken, ani gelişen bir sağlık durumu nedeniyle istifa dilekçesini İlçe Teşkilatı'na sunarak adaylıktan çekildiğini, yeni bir aday belirlemek için parti yönetiminin bugün akşam saatlerinde bir toplantı yapacağını belirtti.

Beyşehir Belediye Başkan adaylığından çekilen Bülbül’ün partisine sunduğu istifa dilekçesi şöyle: "31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler için Beyşehir Belediye Başkanlığı görevine talip oldum ve tarafınızdan aday gösterildim. Bu gururu ailem, sevenlerim ve Beyşehirli hemşerilerimle beraber yaşadım. Ancak, ani gelişen bir sağlık problemi nedeniyle sürece devam ettiremeyeceğim doktorlarım tarafından tavsiye edilmiştir. Bu nedenle İyi Parti Beyşehir Belediye Başkanlığı adaylığından istifa ediyorum. Bu süreçte desteklerini benden esirgemeyen herkese şükranlarımı sunar, seçimin memleketimize hayırlı olmasını temenni ederim."

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: İyi, Parti, Adayı, Bülbül,, Adaylıktan, İstifa, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı