Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 17:01 Bu haber 2000 kez okundu
 
Beyşehir’de leylekler Canlı Yayın Kamerası ile izleniyor
BEYŞEHİR - İlkbahar mevsiminin müjdecisi olan leylekleri koronavirüs salgını münasebeti ile gidip göremeyen leylekseverler, Beyşehir belediyesinin resmi sitesinden canlı olarak izleyebiliyor.
Yaşam Haberi
Beyşehir’de leylekler Canlı Yayın Kamerası ile izleniyor

BEYŞEHİR - İlkbahar mevsiminin müjdecisi olan leylekleri koronavirüs salgını münasebeti ile gidip göremeyen leylekseverler Beyşehir belediyesinin resmi sitesinden canlı olarak izleyebiliyor.

Beyşehir'e bağlı Yeşildağ Mahallesi'nde bulunan Leylekler Vadisi'ndeki yuvalarına gelen leyleklerin doğal yaşamları, Beyşehir Belediyesi'nin canlı yayın kamerası aracılığıyla izleniyor. Ardıç ağaçlarının üzerindeki yuvalarına konan leylekler, hareketleri ile takipçileri için ilgi çekici görüntüler oluşturuyor.

Son yıllarda Beyşehir'in sembolü haline gelen Leylekler Vadisi, Beyşehir Belediyesi tarafından vadiye kurulan 3 adet canlı yayın kamerası aracılığıyla dünyanın her yerinden internet ortamında izlenebiliyor. Kuş severler, Leylekler Vadisi'ndeki leylekleri bilgisayar ortamından izleyebilmek için Beyşehir Belediyesi'nin web sitesinden şehir kameraları bölümüne girip canlı yayın kamerasını açarak izleyebiliyor.

Leylekler Vadisi, ilkbahar mevsimi ile birlikte konuk etmeye başladığı göçebe misafirlerini yaz döneminin sonuna ağırlıyor. Bu dönemde, vadi çok sayıda kuş, fotoğraf ve doğa severlerden oluşan ziyaretçilerin uğrak mekanı haline geliyor.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir’de, leylekler, Canlı, Yayın, Kamerası, ile, izleniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı