Haber Detayı
21 Mayıs 2020 - Perşembe 16:58 Bu haber 1675 kez okundu
 
Bu adam benim babam, konulu fotoğraf yarışması
BEYŞEHİR - Beyşehir’de, 21 Haziran babalar günü kapsamında “bu adam benim babam” konulu ödüllü fotoğraf yarışmasının düzenlendiği bildirildi.
Eğitim-Kültür Haberi
Bu adam benim babam, konulu fotoğraf yarışması

BEYŞEHİR - Beyşehir’de, 21 Haziran babalar günü kapsamında “bu adam benim babam” konulu ödüllü fotoğraf yarışmasının düzenlendiği bildirildi.

Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, yaptığı yazılı açıklamada, Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü ile Beyşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü  organizasyonuyla  21 Haziran Babalar Günü kapsamında düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılımın 17 Haziran  tarihine kadar süreceğini belirtti.

Yarışmanın konusu kapsamında babanın gücü, sevgisi, merhameti, günlük hayatta karşılaştığı tüm zorluklar ve güzelliklerinin fotoğraflanması gerektiğini vurgulayan Büyükkafalı,  “Babası hayatta olmayanlar için rahmet ve sabırlardiliyor, onların babalarının yerine koyduklarını bu duygularını anlatan her türlü fotoğraflarını da paylaşabilir” dedi.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin çektiği kareleri Beyşehir Fotoğraf Kulübü’nün facebook sayfasında şartnamede yer alan kurallara uygun olarak paylaşarak yarışmaya dahil olabileceğini hatırlatan Büyükkafalı, “ Günde sadece 2 fotoğraf paylaşma hakkı vardır. Yatay çekilmesi halinde cep telefonu çekimleriyle de yarışmaya katılınabilecektir. Yarışma sonunda jürinin belirleyeceği  ilk üçe giren isimlere para ödülü verilecektir. Birinci bin, ikinci 750, üçüncü ise 500 liralık para ödülünün sahibi olacak, 4’üncüye ise mansiyon ödülü olarak gümüş erkek yüzüğü hediye edilecektir. En çok beğeni alan fotoğraf da  özel ödül olarak erkek gümüş yüzüğü ile ödüllendirilecektir. Yarışma için sponsor desteği veren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi ile Soylu Sarraf’a teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Bu, adam, benim, babam,, konulu, fotoğraf, yarışması,
Yorumlar
Haber Yazılımı