Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 14:44 Bu haber 4524 kez okundu
 
Beyşehir Devlet Hastanesi’nde uzman hekimler göreve başladı
BEYŞEHİR - Beyşehir ilçesine ataması yapılan uzman hekimlerin devlet hastanesinde göreve başladığı bildirildi.
Sağlık Haberi
Beyşehir Devlet Hastanesi’nde uzman hekimler göreve başladı

BEYŞEHİR - Beyşehir ilçesine ataması yapılan uzman hekimlerin devlet hastanesinde göreve başladığı bildirildi.

Beyşehir Devlet Hastanesi Başkekimi Uz.Dr.Sıtkı Küçükbuzcu, yaptığı açıklamada, Beyşehir Devlet Hastanesi'ne kulak burun boğaz (KBB) uzmanı iki hekim atamasının yapıldığını belirtti.

Dr.Küçükbuzcu, hekimlerin hastanede göreve başlayarak polikliniklerinde hasta kabul etmeye başladığını ifade ederek, şunları kaydetti:

 “Hastanemizde hasta kabulüne başlayan KBB Uzmanlarımız Op.Dr.Hasan Uğur ile Op.Dr. Rukiye Özçelik Erdem'e yeni görevinde başarılar diliyorum. İlçemiz ve hastanemiz için göreve başlıyor olmaları büyük bir kazanım olmuştur. Yeni doktorlarımızın ardından hastanemizde eksik branşlarda uzman hekim ihtiyacımız neredeyse kalmamıştır. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hastanemize, ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum."

DOKTORLARIMIZI TANIYALIM

1966 doğumlu Op.Dr. Hasan Uğur, 1989’da İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, KBB ihtisasını Selçuk Üniversitesi’nde tamamladı.  Başkent Üniversitesi Konya Uygulama ve Araştırma Hastanesi’nde KBB uzmanı olarak görev yaparken, Beyşehir Devlet Hastanesi’ne atandı.

1988 Konya doğumlu olan Op.Dr. Rukiye Özçelik Erdem ise, 2013 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, Konya  Necmettin Erbakan Üniversitesi Tıp Fakültesinde KBB ihtisasını tamamladıktan sonra  Beyşehir Devlet Hastanesindeki  görevine başlamıştır.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Beyşehir, Devlet, Hastanesi’nde, uzman, hekimler, göreve, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı