Haber Detayı
05 Haziran 2015 - Cuma 10:15 Bu haber 2369 kez okundu
 
Gül: Turizm Etkinlikleri Önemli
BEYŞEHİR - Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Beyşehir’de düzenlenen etkinliklerin turizmin gelişmesine önemli katkılar sağladığını söyledi.
Ekonomi Haberi
Gül: Turizm Etkinlikleri Önemli

BEYŞEHİR - Beyşehir’in son yıllarda turizmde önemli bir mesafe kat ettiğini vurgulayan Gül, Selçuk Üniversitesi (SÜ) Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen 1.Avrasya Turizm Kongresi kapsamında düzenlenen ve 3 gün süren etkinliklere, düzenleme kurulunda yer alan SÜ Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi Bölüm Başkanı Yrd. Doç.Dr. Erkan Akgöz ve Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük  ile beraber Beyşehir Ticaret Odası olarak evsahipliği yaptıklarını söyledi.
       Bu çerçevede, 17 ülkeden yaklaşık 300 bilim adamını kongrenin üçüncü gününde Beyşehir’de ağırladıklarını dile getiren Gül, “Yapılan etkinliklerin bölgemiz turizmi açısından önemi büyüktür. Bu tür kongrelerin devamının gelmesini bekliyoruz.”dedi.
       Öte yandan, Beyşehir’deki etkinliğe katılan SÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Akif Çukurbayır, Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül’e bir teşekkür plaketi de takdim etti.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYŞEHİR, , Beyşehir, Ticaret, Odası, Başkanı, Salih, Gül, Beyşehir’de, düzenlen
Yorumlar
Haber Yazılımı