Haber Detayı
31 Ocak 2019 - Perşembe 10:39 Bu haber 4290 kez okundu
 
Üzeyir Yaşar ve Gülay Samancı Üzümlülülerle Buluştu
BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında Beyşehir’de mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.
Siyaset Haberi
Üzeyir Yaşar ve Gülay Samancı Üzümlülülerle Buluştu

BEYŞEHİR - AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, yerel seçim çalışmaları kapsamında Beyşehir’de mahalle ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yaşar, yerel seçim çalışmalarına katılan AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı ve partililerle birlikte ziyaret ettiği Üzümlü Mahallesi’nde 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde destek istedi, yerleşim merkezinin sorun ve çözüm önerileri ile ilgili olarak vatandaşlarla fikir alışverişinde bulundu. 


Beyşehir Belediye Başkan Adayı Üzeyir Yaşar, yaptığı konuşmada,  Üzümlü Mahallesi’ni ve sorunlarını çok yakından bildiğinin altını çizerken, “Onları inşallah yeni dönemde birlikte çözeceğiz. Bu konuda hiç tereddütünüz olmasın” dedi. Yaşar, Cumhur ittifakının bir belediye başkanı adayı olduğunu da hatırlatırken, gittikleri her yerde vatandaşların yoğun bir ilgisi ve teveccühü ile karşılaştıklarını vurgulayarak şunları kaydetti: “Ama en önemlisi bizim için sizlerin gönüllerini kazanabilmek. Varsa kırılan kalpleri tamir etmek. Çünkü Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi artık gönül belediyeciliği dönemi başlamıştır. İnşallah biz bu gönül belediyeciliğini layıkıyla yerine getirenlerden olacağız. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Üzümlümüzün sosyal yapısını da, sosyal yaşam alanlarının eksikliğini de biliyorum. İnşallah bunları tamamlayacağız. Estetik şehircilik anlayışını Üzümlümüzle de buluşturacağız. Sanayileşme ve ekonomi anlamında ise hükümetimiz gerekli çalışmasını yapıyor. Belli bir süreçten geçiyoruz ama sabrın en fazla olması gereken bir süreçteyiz. Toplumumuz da bu sabrı gösteriyor, inşallah o sıkıntıları da aşacağız. Yerel yönetimler noktasında Üzümlü’nün her sokağına, her caddesine hizmet getireceğiz; bu şehre, beldeye yakışır ne gerekiyorsa yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Genç bir belediye başkan adayı olduğum için bu dönemde biraz gençlerimize ait projelerimiz daha çok olacak. Gençlere ait sosyal tesislerimiz, spor alanlarımız da olacak. Kadınlarımızın, çocuklarımızın böyle yerleşim merkezlerinde vakit geçirebileceği, çocuklarımızın ise okul dışında kendi yeteneklerini geliştirebileceği bir sosyal bir eğitim alanını da inşallah Üzümlü’ye kazandıracağız.”


Yeni dönem için gönül belediyeciliği vurgusunu Üzümlü Mahallesi’nde de tekrarlayan Milletvekili Samancı da, belediye başkanı adaylarının sonuna kadar arkasında olduklarını, yapacağı projelere her zaman destek verileceğini belirterek, “Üzümlü Mahallemizi çok seviyoruz. İnşallah gönül belediyeciliği anlayışı içerisinde Üzümlü’müzde  çözülmesini beklediğiniz ne sorun ve talep varsa hep birlikte istişare ederek çözmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi. 

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Üzeyir, Yaşar, ve, Gülay, Samancı, Üzümlülülerle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı