Haber Detayı
26 Mayıs 2014 - Pazartesi 21:05 Bu haber 2109 kez okundu
 
AK Parti Beyşehir Danışma Meclisi Toplandı
BEYŞEHİR-Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı 36. Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.
Siyaset Haberi
AK Parti Beyşehir Danışma Meclisi Toplandı

BEYŞEHİR - Toplantıya, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Ak Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, partinin ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, partililer katıldı.
            Toplantının açılış konuşmasını İlçe Başkanı Nafiz Huğlu yaptı. huğlu konuşmasında 30 Mart seçimlerinin başarıyla kazanılması ve devamında partililerin gösterdiği itidale teşekkür etti.
            Başkan Özaltun ise yapılan icraatları anlattı. ve önümüzdeki günlerde yapacağı icraatları aktardı.
            Ak Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı, Belediye Düğün salonundaki toplantıda, Soma'daki maden faciasına yönelik milletvekilleri tarafından verilen önergelerle soruşturma komisyonunun oluşturulacağını ifade etti. Konunun komisyonca, hem idari hem de adli yönden araştırılacağını söyleyen Samancı, "Çok elim bir kazaydı. Bile bile tedbir alınmadan, ihmalkarlık neticesinde böyle bir sonuç meydana gelmişse, bunun kesinlikle karşılığının verilmesi ve oradaki insanların ızdıraplarının hafifletilmesi için soruşturmaların bir an önce gerçekleştirilmesi gerekir" diye konuştu.
            Ak Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez ise 30 Mart seçimlerinde karşılarında bir cemaat ya da grup olmadığını dile getirdi. "Biz uluslararası, eski tabirle, yedi düvelle mücadele ettik" diyen Üzülmez, "Hedefleri kimdi? Hedefleri, Ak Parti ordusunun başkomutanı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı imha etmekti, bir ordunun komutanını yok etmekti. Herkesin hesabı, Allah'ın da bir hesabı var. Feraset sahibi milletimiz, kendi ferasetiyle bu hile ve desiseleri gördü ve bunlara itibar etmedi" dedi.

            

Kaynak: Editör: BGRT
Etiketler: BEYŞEHİRAk, Parti, Beyşehir, İlçe, Teşkilatı, 36, Danışma, Meclisi, Toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı