Haber Detayı
04 Şubat 2016 - Perşembe 23:47 Bu haber 2467 kez okundu
 
AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu Beyşehir ve Hüyük’te
BEYŞEHİR - AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir ve Hüyük'te ziyaretlerde bulundu. Babaoğlu, ziyaretlerinde esnaf ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle de biraraya geldi.
Siyaset Haberi
AK Parti Konya Milletvekili Babaoğlu Beyşehir ve Hüyük’te

BEYŞEHİR - Babaoğlu’nun ilk ziyaret durağı Beyşehir ilçesi oldu. Altyapısı büyük ölçüde  tamamlanan Konya-Beyşehir duble yol yapım çalışmalarında güzergahtaki gelinen noktayı inceleyen Babaoğlu, Beyşehir ilçe merkezinde ise AK Parti İlçe Teşkilatı’nda partililerle biraraya geldi. Burada, yaptığı konuşmada seçimlerden sonra hayata geçirilen çalışmaları anlatan Babaoğlu, istişare ettiği partililerin taleplerini de dinledi.
        Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ile birlikte Beyşehir Gölü kıyılarında ilçeye kazandırılan yüzer saz kesme makinesi ile yürütülen çalışmaları yerinde gören ve faaliyetler hakkında bilgiler alan Babaoğlu, “Gölün etrafındaki o kirli görüntünün ortadan kalkması ile göl her zamankinden daha güzel görünüyordu. Beyşehir inşallah  bundan sonra daha güzel bir görüntüyle  misafirlerini ağırlayacak” dedi.
         Babaoğlu, Beyşehir Belediyesi bünyesine yeni  dahil edilen insansız hava aracı (drone) vasıtasıyla yapılan çekimlere eşlik ederken Beyşehir ilçesini ve göl kıyılarını da yükseklerden  inceleme imkanı buldu. Babaoğlu, “Belediye Başkanımızın Beyşehir’e kazandırdığı insansız hava aracıyla Beyşehir’i izlemek oldukça keyifliydi” dedi.
        Beyşehir’den sonra Hüyük ilçesini ziyaret eden Milletvekili Babaoğlu,ilçeye bağlı Burunsuz ve Kıreli mahallelerinde mahalle sakinleri ile biraraya geldi. Mahalle sakinlerinden talep ve beklentilerini dinleyen Babaoğlu, 1 Kasım seçimlerinden sonra bölgede hayata geçirilen çalışmaları anlattı. Babaoğlu, buldukları her fırsatta, seçim dönemlerinde olduğu gibi hemşehrileriyle sık sık biraraya gelip sorunlarını dinlemeye ve yapılan çalışmaları aktarmaya devam edeceklerini belirterek, “Bu yola çıkarken yerinde ve sizlerle birlikte çalışacağımızı ifade etmiştik. Bu anlayışla yolumuza hep birlikte çalışarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BEYŞEHİR, , AK, Parti, Konya, Milletvekili, Mehmet, Babaoğlu, Beyşehir, Hüyükte,
Yorumlar
Haber Yazılımı