Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 17:04 Bu haber 2680 kez okundu
 
Başkan Bayındır, Beyşehir Belediyesi’ni kendine yeten bir belediye yapacağız
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi, parke fabrikasında kilitli parke taşını ve kaldırımlarda kullanacağı bordür üretimine devam ediyor.
Ekonomi Haberi
Başkan Bayındır, Beyşehir Belediyesi’ni kendine yeten bir belediye yapacağız

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediyesi, parke fabrikasında kilitli parke taşını ve kaldırımlarda kullanacağı bordür üretimine devam ediyor.

Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, yaptığı açıklamada,  Belediye olarak Hep Birlikte Üreten Türkiye anlayışıyla Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyete geçirdikleri tesislerde ilçe merkezi ve dış mahallelerde yol yapım çalışmalarında kullanacakları kilitli parke taşlarının üretimine devam ettiğini söyledi.

Amaçlarının hem kendi ihtiyaç duydukları parke taşlarını, kaliteyi görerek ve daha ucuza getirerek kendilerinin üretmek olduğunu vurgulayan Başkan Bayındır, “Beyşehir olarak kendi taşımızı kendimiz üreteceğiz, kaliteyi kendimiz göreceğiz. Birebir yaşayacağız ve şehrimizin ayağına sereceğiz. Bu çalışmalar ile hizmet üretirken kendine yeten bir belediye haline de gelmek zorundayız. Asfaltsa asfalt, parke ise parke, doğal taş ise doğal taş, bütün bunları şehrimizde kendimiz üreteceğiz” dedi.

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Başkan, Bayındır,, Beyşehir, Belediyesi’ni, kendine, yeten, bir, belediye, yapacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı