Haber Detayı
15 Kasım 2023 - Çarşamba 00:45 Bu haber 63332 kez okundu
 
RECEP ELKİN AK PARTİ BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
RECEP ELKİN AK PARTİ BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
REKLAM Haberi
RECEP ELKİN AK PARTİ BEYŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI

recep elkin

1987 yılı Beyşehir doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi doğup büyüdüğüm Beyşehir’de, üniversite eğitimimi, Anadolu Üniversitesi “Halkla İlişkiler ve Tanıtım” bölümünde tamamladım. Evli ve üç çocuk babasıyım. Üniversite eğitimimden sonra aile şirketimiz olan Topaloğulları Et ve Et Ürünleri bünyesinde Üretim Sorumlusu olarak çalışmaya başladım. 2014 – 2020 yılları arasında Elkin İnşaat ile inşaat sektöründe faaliyet göstererek birçok başarılı projeye ekip arkadaşlarımla imza attım. MÜSİAD ve BEYMÜT derneklerinin çeşitli yönetim kademelerinde sorumluluk aldım.

Partimizin kuruluşundan itibaren Gençlik kollarında başladığım siyasi hayatımda, 2017 – 2020 yılları arasında Beyşehir İlçe Başkan Yardımcılığı görevini icra ettim. 2020 yılı Nisan ayı itibariyle de başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere partimin her bir ferdiyle birlikte yürümekten gurur duyduğum Beyşehir İlçe Başkanlığı Görevine seçildim.

İlçe başkanlığım süresince Beyşehir’de birçok yeniliğe imza atmaya çalıştım. Siyasilerin, Bürokratların ve Yerel Yönetimlerin sorumluluklarının sadece görev talimatları ile sınırlı olmadığına; halkın birlik ve beraberlik duygularına hizmet edip siyasetin ve halkın kaynaştırılması adına söyleşiler, çeşitli spor turnuvaları, mahalle ziyaretleriyle birlikte sosyal etkinlikleri hayata geçirmeyi görev bildim. Her bir vatandaşımızın derdine, sorunlarına ve şikayetlerine çözüm üretmek için ekip arkadaşlarımla beraber canla başla çalıştım. Bu çalışmalar sayesinde çok sevdiğimiz Beyşehir’e hizmet etmek için gerekli bilgi ve birikimi elde ettim.

Bu başarılar ve çalışmalar neticesinde siz değerli hemşerilerimin takdir ve teveccühünü her buluşmamızda hissettim. Bu hislerim doğrultusunda 31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde, Adalet ve Kalkınma Partisi Beyşehir Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurumu yaptım. Siz değerli Beyşehir halkına hizmet etmek ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın belirlediği Türkiye Yüzyılı vizyonuyla, Beyşehir’i geleceğe taşımak adına çıktığım bu yolda hepinizin desteğini bekliyorum.

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: RECEP, ELKİN, AK, PARTİ, BEYŞEHİR, BELEDİYE, BAŞKAN, ADAY, ADAYI,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı