Haber Detayı
14 Şubat 2024 - Çarşamba 17:28 Bu haber 35728 kez okundu
 
Adil Bayındır, 'Beyşehir şahlanış dönemi yaşayacak'
BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Adil Bayındır,”Beyşehir bu dönem şahlanış dönemini yaşayacak” dedi.
Siyaset Haberi
Adil Bayındır, 'Beyşehir şahlanış dönemi yaşayacak'

BEYŞEHİR - Beyşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Beyşehir Belediye Başkan Adayı Adil Bayındır,”Beyşehir bu dönem şahlanış dönemini yaşayacak” dedi.

Bayındır, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler dolayısıyla çıktığı sahada seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Bayındır’a saha mesaisinde AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Kahraman Şanal, MHP İlçe Başkanı İsmail Soydan ve beraberindeki partililer de eşlik ediyor.

Bu kapsamda Beyşehir’in hayvancılıkta önemli merkezlerinden Doğanbey Mahallesini ziyaret eden Bayındır ve beraberindekiler, mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

"VATANDAŞLARIMIZDAN SANDIKLARDA GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİNDEN ŞÜPHEMİZ YOK"

Bayındır, burada buluştuğu vatandaşlara, merkeze uzak ya da yakın tüm mahallelere uğrama gayreti içerisinde olduklarını belirterek,”Bugün Doğanbey mahallemizdeyiz, biz her zaman Doğanbey mahallemizin desteğini gördük. Her mahallemizde olduğu gibi Doğanbey’imiz de bizim göz bebeği mahallelerimizden birisi. 31 Mart yerel seçimlerinde de Doğanbey yüksek teveccüh göstererek sandıklarda gereken cevabı yine yeniden vereceğinden asla şüphem yoktur” ifadelerine yer verdi.

"BAMBAŞKA BİR DÖNEM YAŞAYACAĞIZ"

AK Parti İlçe Başkanı Kahraman Şanal da yaptığı konuşmasında, Beyşehir’in AK Parti belediyeciliği ile bambaşka bir dönem yaşayacağını vurgulayarak, “Bu dönemi navigasyon gibi bir başkan olan Adil Başkan ile birlikte yürütüyor olmak bizi mutlu ediyor. Hükümetimiz ve yerel yönetimlerimiz işbirliği içerisinde Beyşehir’imiz çok daha kıymetli yatırımlarla şahlanış dönemini yaşayacak inşallah.” ifadelerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı İsmail Soydan ise “Cumhur İttifakı olarak daima adayımız Adil Bayındır başkanımızın yanındayız. Hem Doğanbey’imiz de hem Beyşehir’imiz de hemşehrilerimizin de bizim de Adil Başkana desteklerimiz net ve ortadadır. Beyşehir Adil Bayındır’ı seviyor ve istiyor. Böyle yüksek teveccühe sahip bir isimle sahada olmak bizim için mutluluk verici” cümlelerini kullandı.

Doğanbey’de bulunan işletme ve kahvehaneleri de ziyaret eden Başkan Adil Bayındır 31 Mart yerel seçimlerinde tüm vatandaşların desteğine talip olduğunu sözlerine ekledi.

PAZAR YERİNDE ESNAFLA VE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Öte yandan, Cumhur İttifakının Beyşehir Belediye Başkan adayı Adil Bayındır, Beyşehir merkezde Pazar yerini de ziyaret etti.

Sebze pazarında satış yapan esnafla bir araya gelen Bayındır, alışverişe gelen karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların dilek ve isteklerini den dinleyen Bayındır,  “Şimdi tüm Beyşehir’liler olarak her zamanki gibi kenetlenmemiz gereken bir zamandayız. 31 Mart günü sahadaki teveccühünüzün sandıklarda da yansıyacağına inanıyoruz. Güveninizi geçtiğimiz dönem boşa çıkarmadığım gibi bu dönemde de boşa çıkarmayacağımdan emin olun” diye konuştu.

Vatandaşlardan gelen istek ve önerileri tek tek not eden Bayındır, “Notlarımıza tüm isteklerinizi alıyoruz ve bunları en hızlı şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Şimdi daha güçlü bir Beyşehir’i birlikte inşa edeceğiz. Sizin görüş ve önerileriniz bizim için çok kıymetli. Cumhur İttifakı olarak sahadayız ve olmaya da devam edeceğiz. ” ifadelerine yer verdi.

 

Kaynak: (BGRT) - Beyşehir Göl Radyo Televizyonu A.Ş. Editör: BGRT
Etiketler: Adil, Bayındır,, 'Beyşehir, şahlanış, dönemi, yaşayacak',
Yorumlar
Haber Yazılımı